Koolielu

Õpilaskodud

Oluline! Tsükliõppe õppijad saavad majutuda vabade kohtade olemasolul Tammiku õpilaskodus. Palun broneeri koht enne iga tsükliõppe algust hostel [at] hkhk.edu.ee.

Õpilaskodu hinnad tsükliõppe õppijale:

• koht HKHK hostelis/Tammiku õpilaskodus 20 eurot/ööpäev
  • koht HKHK hostelis/Tammiku õpilaskodus üksi mitmekohalises toas 30 eurot/ööpäev

Majutuse eest saab tasuda kaardiga või sularahas.
Sisseregistreerimine ja võtme väljastamine toimub hostelis Ehitajate tee 7, kell 15.00-23.00.

HKHK õpilaskodud on hubased, puhtad ja värviküllased. Õppijatel on võimalus majutuda HKHK hostelis, täiskasvanud õppijad Tammiku õpilaskodus. Mitmed toad õpilaskodus on 1-kohalised, kus kaaslasega naabertoast jagatakse kahepeale kööginurka ja duširuumi. Ka enamikus 2-, 3- või 4-kohalistes tubades on olemas elektripliit, külmkapp ja valamu. Vaid väheste tubade elanikud peavad süüa valmistama ühisköögis, kuid duširuumid kuuluvad kõikide tubade juurde.

HKHK hostel

• Kohti: 140
  • e-post: hostel@hkhk.edu.ee
  • aadress: Ehitajate tee 7, Uuemõisa, Haapsalu

Tammiku õpilaskodu

• Kohti: 76
  • e-mail: hostel@hkhk.edu.ee
  • aadress: Tennise 10/12, Uuemõisa, Haapsalu

Info põhikoolijärgsele õppijale:

Õpilaskodus koha saamiseks pead täitma kooli sisseastumisavaldusel vajalikud andmed, mis registreeritakse ja mis on aluseks vabanevate kohtade jagamisel.

Kui oled saanud õpilaskodus koha või toa, tuleb Sul sõlmida õpilaskodu juhatajaga õpilaskodu leping, mille lahutamatuks osaks on õpilaskodu sisekorraeeskiri. Õpilaskodu leping sõlmitakse üheks õppeaastaks.

Õpilaskodu hinnad:

• koht HKHK hosteli 1-kohalises toas 100 eurot/1 kuu
  • koht HKHK hosteli 2- ja 3-kohalises toas 70 eurot/1 kuu

LISAINFO

Tammiku õpilaskodus on ilma köögita tubade elanike kasutuses I korrusel 2 ühiskööki.

HKHK õpilastele pesu pesemine 2 eurot masinatäis.

Sauna kasutamine ühele õpilasele (kuni 2 tundi) 10 eurot. Sauna kasutamine õpilaste grupile 5 eurot iga õpilase kohta alates kahest kasutajast (kuni 2 tundi). Iga järgnev tund 3 eurot inimene.

Õpilaskodu eest saab tasuda:

• Saaja: Rahandusministeerium
  • Saaja konto: EE891010220034796011
  • Selgitus: õpilase nimi
  • Viitenumber: 2800082572

Õpilaskodu hinnad tsükliõppe õppijale:

• koht HKHK hostelis/Tammiku õpilaskodus 20 eurot/ööpäev

Majutuse eest saab tasuda kaardiga või sularahas.

HKHK hostel

• Kohti: 140
  • e-post: hostel@hkhk.edu.ee
  • aadress: Ehitajate tee 7, Uuemõisa, Haapsalu

Tammiku õpilaskodu

• Kohti: 76
  • e-mail: hostel@hkhk.edu.ee
  • aadress: Tennise 10/12, Uuemõisa, Haapsalu

Info põhikoolijärgsele õppijale:

Õpilaskodu hinnad:

• koht HKHK hosteli 1-kohalises toas 100 eurot/1 kuu
  • koht HKHK hosteli 2- ja 3-kohalises toas 70 eurot/1 kuu

LISAINFO

HKHK õpilastele pesu pesemine 2 eurot masinatäis.

Õpilaskodu eest saab tasuda:

• Saaja: Rahandusministeerium
  • Saaja konto: EE891010220034796011