Töötajad

Nimi Ametikoht E-mail Telefon
Ingrid Danilov direktor ingrid.danilov@hkhk.edu.ee 6661765
Kaire Kaljura juhiabi- personalispetsialist kaire.kaljura@hkhk.edu.ee 6661740
Kaja Kaus finantsjuht kaja.kaus@hkhk.edu.ee 6661742
ÕPPEOSAKOND
Ülle Ojamäe õppedirektor ylle.ojamae@hkhk.edu.ee 6661743
Kadi Jalgma  sotsiaaltöötaja kadi.jalgma@hkhk.edu.ee 4720910
Stella Kisant õppejuht stella.kisant@hkhk.edu.ee 6661767
Liina Krips õppe- ja karjäärinõustaja liina.krips@hkhk.edu.ee 53229152
Helena Landes rühmajuhendaja/ lapsepuhkusel helena.landes@hkhk.edu.ee  6661751
Maarika Kuik õppeinfo spetsialist maarika.kuik@hkhk.edu.ee 6661751
Mia Rakaselg raamatukogu juhataja mia.rakaselg@hkhk.edu.ee 6661756
Reet Saareväli psühholoog reet.saarevali@hkhk.edu.ee 6661757
Ingrit Kera koolitusjuht ingrit.kera@hkhk.edu.ee 6661745
ARENDUS- JA TEABEOSAKOND
Aile Nõupuu arendusdirektor aile.noupuu@hkhk.edu.ee 6661747
Heli Heimo välissuhete koordinaator heli.heimo@hkhk.edu.ee 6661745
Marit Sillat huvi- ja infojuht marit.sillat@hkhk.edu.ee 6661760
Airi Aavik haridustehnoloog airi.aavik@hkhk.edu.ee 6661746
Kadri Kauts projektijuht kadri.kauts@hkhk.edu.ee 6661746
Marek Seil infotehnoloogia juht marek.seil@hkhk.edu.ee 5207514
Annika Armipaik-Nukki projektijuht annika.nukki@hkhk.edu.ee 6661747
EHITUSOSAKOND
Toomas Kivisalu osakonnajuhataja toomas.kivisalu@hkhk.edu.ee  6661749
Mati Kisant kutseõpetaja mati.kisant@hkhk.edu.ee  6661759
Harri Sinimeri kutseõpetaja harri.sinimeri@hkhk.edu.ee  6661759
Eneli Uibo  kutseõpetaja eneli.uibo@hkhk.edu.ee  6661759
Villu Vapper kutseõpetaja villu.vapper@hkhk.edu.ee  6661759
Inge Gagarina kutseõpetaja inge.gagarina@hkhk.edu.ee  6661759
PUIDU- JA KÄSITÖÖ OSAKOND
Margus Krips osakonnajuhataja margus.krips@hkhk.edu.ee 6661762
Marju Heldema kutseõpetaja marju.heldema@hkhk.edu.ee 6661747
Hille Ahun-Vaarpuu kutseõpetaja hille.ahun-vaarpuu@hkhk.edu.ee 6661740
Epp Klimenko kutseõpetaja epp.klimenko@hkhk.edu.ee 6661762
Ülle Kübarsepp kutseõpetaja ylle.kybarsepp@hkhk.edu.ee 6661762
Aare Mehiste kutseõpetaja aare.mehiste@hkhk.edu.ee 6661762
Janne Muuli kutseõpetaja janne.muuli@hkhk.edu.ee 6661762
Marek Tarkin kutseõpetaja marek.tarkin@hkhk.edu.ee 6661762
TURISMI-, TOITLUSTUS- JA MAJUTUSTEENINDUSE OSAKOND
Enna Kallasvee osakonnajuhataja enna.kallasvee@hkhk.edu.ee 6661764
Heli Nõupuu söökla juhataja heli.noupuu@hkhk.edu.ee 6661752
Päivi Kaljula kutseõpetaja paivi.kaljula@hkhk.edu.ee 6661764
Inga Pook kutseõpetaja inga.pook@hkhk.edu.ee 6661754
Krista Põllula kutseõpetaja krista.pollula@hkhk.edu.ee 6661755
Kersti Raak kutseõpetaja kersti.raak@hkhk.edu.ee 6661755
Ivika Raudsepp kutseõpetaja ivika.raudsepp@hkhk.edu.ee 6661754
Tiina Sootalu kutseõpetaja tiina.sootalu@hkhk.edu.ee 6661755
Aili Tervonen kutseõpetaja aili.tervonen@hkhk.edu.ee 6661755
Ülle Tuur kutseõpetaja ylle.tuur@hkhk.edu.ee 6661752
Kersti Õim teenindusjuht kersti.oim@hkhk.edu.ee 53813783
ÄRITEENUSTE OSAKOND
Marelle Möll osakonnajuhataja marelle.moll@hkhk.edu.ee 6661758
Oliver Karjane kutseõpetaja oliver.karjane@hkhk.edu.ee 6661758
Kaido Kivioja kutseõpetaja kaido.kivioja@hkhk.edu.ee 6661758
Mario Metshein kutseõpetaja mario.metshein@hkhk.edu.ee 6661758
Ülle Moks kutseõpetaja ylle.moks@hkhk.edu.ee 6661758
Valdo Nõlvak kutseõpetaja valdo.nolvak@hkhk.edu.ee 6661758
ÜLDAINETE ÕPETAJAD
Leelo Alasi õpetaja leelo.alasi@hkhk.edu.ee 6661764
Pille Alekand õpetaja pille.alekand@hkhk.edu.ee 6661753
Natalia Antikainen õpetaja natalia.antikainen@hkhk.edu.ee 6661753
Mehis Ehanurm õpetaja mehis.ehanurm@hkhk.edu.ee
Jana Koel õpetaja jana.koel@hkhk.edu.ee 6661753
Tiiu Mihelson õpetaja tiiu.mihelson@hkhk.edu.ee 6661753
Viive Padama õpetaja viive.padama@hkhk.edu.ee 6661753
Liis Rüü õpetaja liis.ryy@hkhk.edu.ee 6661753
Merle Zibo õpetaja merle.zibo@hkhk.edu.ee 6661753
Elle Teder õpetaja elle.teder@hkhk.edu.ee 6661753
HALDUSOSAKOND
Tiit Koel haldusjuht tiit.koel@hkhk.edu.ee 6661761
55673647
Heiki Graudin kinnistu hooldaja heiki.graudin@hkhk.edu.ee 6661741
Küllike Hüdsi hosteli juhataja kyllike.hydsi@hkhk.edu.ee 53001880
Marika Jõgi Tammiku õpilaskodu juhataja marika.jogi@hkhk.edu.ee 58086213
Igor Sikirjavõi energeetik igor.sikirjavoi@hkhk.edu.ee 6661741
5227514
Aigi Pardel spordisaali administraator aigi.pardel@hkhk.edu.ee 59128239
Anu Heinorg hosteli administraator anu.heinorg@hkhk.edu.ee 53001880
Reet Kalde hosteli administraator reet.kalde@hkhk.edu.ee 53001880
Õie Tammissaar hosteli administraator oie.tammissaar@hkhk.edu.ee 53001880
Aino Viilup õpilaskodu administraator aino.viilup@hkhk.edu.ee 54502546
Saima Lillep õpilaskodu administraator saima.lillep@hkhk.edu.ee 54502546
Anna Kösler puhastusteenindaja anna.kosler@hkhk.edu.ee 6661761
Svetlana Nisu puhastusteenindaja svetlana.nisu@hkhk.edu.ee 6661761
Heli Aasmäe puhastusteenindaja heli.aasmae@hkhk.edu.ee 54502546
Ilme Jakobi puhastusteenindaja ilme.jakobi@hkhk.edu.ee 6661761
Ülle Schmidt puhastusteenindaja ylle.bachman@hkhk.edu.ee 6661744
Larissa Ikonnikova puhastusteenindaja larissa.ikonnikova@hkhk.edu.ee 6661744
Tatjana Surnina puhastusteenindaja tatjana.surnina@hkhk.edu.ee 6661761
Liis Umda puhastusteenindaja liis.umda@hkhk.edu.ee 6661761
Silvi Leier garderoobitöötaja silvi.leier@hkhk.edu.ee 6661761
Rida Aido garderoobitöötaja rita.aido@hkhk.edu.ee 6661761