Õmblusring

Õmblusring on mõeldud neile, kes soovivad mõne uue õmblemisprojektiga alustada või poolelioleva ära lõpetada. Meil on olemas koht, vahendid ja õpetaja, kes oskab nõu anda. Oodatud on kõik huvilised, ka algajad.

Kohapeal on olemas tööstuslikud õmblusmasinad, üks tavaline õmblusmasin, overlok, triikmasin, käärid, pisivahendid.

Endal tuleb kaasa võtta kangas, millest hakatakse õmblema.

Väga hea on, kui võtad kaasa oma õmblusmasina - õmblusring on suurepärane võimalus oma masina võimalusega rohkem tuttavaks saada.

Registreerumiseks võta ühendust kaja.loorens@hkhk.edu.ee või 5081016.

Hind: 30 eur/kord.

Aeg: alates 15. nov, kolmapäeviti, kell 17:30-20:30 (kokku 1-4 nädalat, oleneb kui suur huvi inimestel on)

Koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK tekstiilitöö klass.

Grupi suurus: 6-10 inimest

Ringi juhendab kogenud õmblemisõpetaja Janne Muuli.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Endal tuleb kaasa võtta kangas, millest hakatakse õmblema.

Registreerumiseks võta ühendust kaja.loorens@hkhk.edu.ee või 5081016.

Hind: 30 eur/kord.

Koht: Ehitajate tee 3, Haapsalu KHK tekstiilitöö klass.

Grupi suurus: 6-10 inimest

Ringi juhendab kogenud õmblemisõpetaja Janne Muuli.

KOGU KOOLITUSKALENDER

Kontaktisik