Õmblusring

Õppekavarühm: tarbekunst ja oskuskäsitöö

Koolitaja Janne Muuli

Koolituse maht: 40 akadeemilist tundi

Koolituse läbiviimise aeg: 15. oktoober kuni 17. detsember, (esmaspäeviti), kell 17:00- 20:00

Koolitaja on Janne Muuli. Käsitööõpetaja ja õmblusvaldkonna õpetaja ning kogemustega koolitaja, ettevõtja.

Sihtrühm: õmblusring on mõeldud kõigile huvilistele, kes soovivad saada õmblusalaseid teadmisi. Lisaks on see võimalus tuttavamaks saada oma õmblusmasinaga ning ise kodustes tingimustes katsetada ning õmmelda.

Õppe alustamise tingimused puuduvad.

Eesmärk ja väljundid:
Kaheksa õppepäevaga on osaleja omandanud lihtsamad õmblusvõtted ning teadmised õmblemisest ja on valminud osalejale meelepärane ese. Eseme suurus lepitakse kokku juhendajaga, arvestades õppija varasemaid oskuseid.

Teemad:

• lõigete mahavõtmine ajakirjast ja tähised lõigetel;
  • mõõduvõtmine ja väljalõikamine
  • oma õmblustöös ettetulevate õmblusvõtete tundmine
  • proov ja proovi parandused
  • lõppviimistlus

Grupi suurus: 8  inimest

Maksumus: 133 eurot või 18 eurot üks kord.

Info ja registreerimine: koolitusjuht Ingrit Kera, ingrit.kera@hkhk.edu.ee Telefon: 6661745

Koolitusele registreerimiseks on vaja registreeruda läbi kodulehe ning tutvuda  kursuste korraldamise korraga.

õppekava

Registreerin koolitusele